Amazon

Returning Candidate?

Customer Service Associate (Polish speaking) (m/w)

Referenznummer
479632
Standort
DE-BE-Berlin
Datum
3.5.2017
Company
Amazon CS Berlin GmbH
Recruiting Team

Stellenbeschreibung:

Job Description

Amazon to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. A nawet jeśli, byłoby to naprawdę trudne zdanie. Dlaczego? Bo z dnia na dzień Amazon rośnie w siłę, wprowadza lepsze rozwiązania, a jego działalność staje się coraz bardziej zróżnicowana. Teraz także Ty możesz poznać firmę, która co dzień dokłada wszelkich starań, aby zachować swój unikalny charakter i pozostać miejscem, które dba o swoich klientów lepiej niż ktokolwiek inny na świecie. Nasz Amazon? Twój Amazon! Rozpocznij pracę w dziale obsługi klienta, poznaj przeróżne strony naszej działalności, na własnej skórze odczuj, jak pracuje się w wyjątkowej atmosferze i skorzystaj z szans rozwoju, jakie przed Tobą otwieramy.

Do Działu Obsługi Klienta (Opiekun klienta/Call-Center) w Berlinie poszukujemy od zaraz:

Pracownika Działu Obsługi Klienta (z językiem polskim) (m/w)

Jako pracownik Działu Obsługi Klienta będziesz brać udział w realizowaniu naszej misji, czyli obsługiwaniu klientów Amazon w sposób uprzejmy, profesjonalny i kompetentny. Uwielbiamy naszych klientów i ta pasja przejawia się we wszystkim tym, co robimy. Dlatego też praca na tym ciekawym i dynamicznym stanowisku wymaga różnorodnych umiejętności – zarówno szybkiej reakcji na zmieniającą się sytuację, jak i szukania najlepszych rozwiązań konkretnych problemów, zgłaszanych przez naszych klientów.

Praca w Amazon to czysta przyjemność! Dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować Ci pracę w kreatywnym i pełnym wyzwań środowisku, które umożliwi Ci nawiązanie wyjątkowej relacji z całym zespołem. Z radością i otwartymi ramionami powitamy Cię w naszym gronie.

Notwendige Qualifikationen

Co oferujemy?
  • Rozpoczęcie pracy 4-tygodniowym szkoleniem wprowadzającym w pełnym wymiarze godzin
  • Regularne sesje coachingowe i treningowe także po zakończeniu szkolenia podstawowego
  • Po odbyciu szkolenia możliwość wyboru pracy w niepełnym wymiarze godzin (co najmniej 30 godz./tydz., maksymalnie 5 dni w tygodniu)
  • Praca przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) według stałego grafiku zmian w godzinach 6:00-24:00
  • Praca zespołowa w przyjemnej, koleżeńskiej atmosferze
  • Pensja na poziomie średniego wynagrodzenia obowiązującego w branży oraz dodatkowa premia uzależniona od wyników
  • Liczne możliwości rozwoju kariery w dynamicznym środowisku

Wünschenswerte Qualifikationen

Czego oczekujemy?

  • Biegłej znajomości języka polskiego oraz niemieckiego
  • Bardzo dobrej zdolności wysławiania się w mowie i piśmie
  • Biegłej obsługi komputera, Internetu i poczty e-mail
  • Umiejętności szybkiego praktycznego zastosowania nowo poznanej wiedzy
  • Otwartości na potrzeby Klienta, przyjaznego nastawienia, empatii
  • Przyjemności płynącej z kontaktów z ludźmi
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości środowiska MS-Office (Outlook, Word)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.
W przypadku gdy kilkoro kandydatów posiada te same kwalifikacje, pierwszeństwo będą miały osoby niepełnosprawne.
Przesyłając swoje CV (preferowany język niemiecki) wyrażasz zgodę na to, że w celu oceny Twojej kandydatury w procesie rekrutacji na powyższe lub inne stanowisko, Twoje dane będą przechowywane w korporacyjnej bazie danych osobowych Amazon, która jest prowadzona w Stanach Zjednoczonych.