Amazon

Returning Candidate?

Operations Manager (Kierownik operacyjny) (m/f)

Referenznummer
485662
Standort
PL-Szczecin
Datum
1.9.2017
Company
Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
Recruiting Team

Stellenbeschreibung:

Job Description

Operations Manager / Manager ds. operacyjnych (m/k)
Szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Operations Manager, którzy dołączą do zespołu ds. logistyki w jednym z naszych centrów dystrybucji e-commerce.

Jako Operations Manager będziesz inspirować, motywować i wspierać swój zespół oraz bezpośrednio odpowiadać za wyniki, a także planować harmonogramy i zadania tak, aby zachować równowagę pomiędzy potrzebami pracowników a wymaganiami firmy.

Będziesz też kierować licznymi projektami mającymi na celu udoskonalanie procesów oraz pracować nad usprawnieniem wszystkich działań – zarówno dla siebie, jak i dla członków podlegającego Ci zespołu. Twoje innowacyjne pomysły mogą zostać wdrożone w całej sieci firmy Amazon.

Opis stanowiska
Ogólne zarządzanie działem ds. przesyłek wychodzących lub przychodzących w centrum logistyki e-commerce, kontrola, organizacja i kierowanie działem.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:
  • utrzymywanie standardów BHP na podlegającym Ci obszarze oraz promowanie kultury BHP,
  • dogłębne poznanie specyficznych, szeroko zakrojonych procesów i działań realizowanych w centrach logistyki e-commerce, takich jak np. audyty 5S,
  • zbieranie danych i cogodzinne aktualizowanie wskaźników operacyjnych związanych z systemami i zarządzaniem zasobami magazynowymi,
  • dążenie do realizacji celów w zakresie produktywności, obniżanie kosztów jednostkowych, eliminowanie błędów oraz zapewnianie doskonałej obsługi klienta,
  • ścisłe współpracowanie z innymi zespołami (z działu ds. HR, finansów, bezpieczeństwa oraz IT) na potrzeby planowania zatrudnienia, ustalania harmonogramów i omawiania wyników,
  • wdrażanie zmian procesów oraz branie udziału w wielofunkcyjnych inicjatywach Six Sigma w ramach Twojego centrum i szerszej sieci logistycznej firmy Amazon na terenie Europy.

Notwendige Qualifikationen

Podstawowe wymagania:
  • Ukończone studia wyższe,
  • Doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami,
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość co najmniej dwóch obszarów łańcucha dostaw oraz bogate doświadczenie zdobyte w dynamicznym środowisku logistycznym, dystrybucyjnym lub produkcyjnym
  • Umiejętność zarządzania szczegółowymi elementami projektu, przeprowadzania analizy podstawowych przyczyn problemów, a następnie wyodrębniania i analizowania wygenerowanych danych
  • Otwartość na zmiany i w razie konieczności gotowość do zmiany miejsca zamieszkania
  • Gotowość do pracy w systemie zmian przypadających na 4 dni w tygodniu: od niedzieli do środy lub od środy do soboty

Wünschenswerte Qualifikationen

Preferowane kwalifikacje:
  • Znajomość metodologii Kaizen i Lean oraz powiązanych z nimi technik zarządzania