Amazon

Returning Candidate?

Senior Operations Manager

Referenznummer
517105
Standort
PL-Poznan
Datum
20.6.2017
Company
Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o.
Recruiting Team

Stellenbeschreibung:

Job Description

Szukamy kandydatów na stanowisko Senior Operations Manager. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie dbać o to, aby centrum logistyczne funkcjonowało płynnie i skutecznie. Będzie ona podlegać osobie pracującej na stanowisku General Manager i nadzorować kilka najważniejszych obszarów działu ds. logistyki.

Centra logistyczne stanowią część naszej szerszej sieci logistycznej i są najważniejszym elementem naszej globalnej działalności. Jest tak dlatego, ponieważ właśnie za ich pośrednictwem promujemy naszą innowacyjną kulturę i stymulujemy rozwój firmy. Środowiska te są nie tylko niezmiernie inspirujące, ale dają też wiele satysfakcji. Dołączysz do jednego z nich w roli przywódcy zespołu Managerów ds. operacyjnych i lokalnych Managerów.

Oczekujemy, że będziesz aktywnie współpracować z podlegającymi Ci kierownikami. Będziesz pełnić funkcję szkoleniowca i mentora oraz dbać o to, by kierowane przez nich zespoły realizowały wyznaczone im cele.

Notwendige Qualifikationen

Twoja droga do sukcesu:

Będziesz pomagać w rozwiązywaniu złożonych problemów wpływających na działalność operacyjną i obsługę klientów firmy Amazon. Zespoły, którymi pokierujesz, zawsze dokładają wszelkich starań, aby rozwiązać wszystkie problemy, które pojawiają się w związku z obsługą klienta. Członkowie zespołu będą potrzebować Twojej pomocy, aby nauczyć się myśleć w nieszablonowy sposób.

Razem z tymi zespołami będziesz odpowiadać za:

  • stałe zwiększanie wydajności procesów związanych z działalnością operacyjną i dostawą,
  • promowanie kultury zorientowania na potrzeby klienta w celu zapewnienia doskonałej obsługi odbiorców,
  • utrzymywanie wysokich standardów BHP,
  • promowanie dzielenia się najlepszymi praktykami między pracownikami i motywowanie ich

Inne codzienne obowiązki:

  • Proaktywna i konstruktywna współpraca z podmiotami świadczącymi usługi związane z dostawą
  • Monitorowanie wskaźników i wyników pracy ponad 2000 pracowników
  • Nadzorowanie planów dotyczących pracowników, harmonogramów, inicjatyw związanych z jakością oraz zmianą procesów, aby centra logistyczne mogły z roku na rok osiągać coraz lepsze wyniki
  • Zarządzanie dużym zespołem (ponad 2000 osób), składającym się zarówno z pracowników stałych, jak i tymczasowych
  • Udział w naszym programie angażowania pracowników: tworzenie zespołów, kierowanie nimi i inspirowanie ich do tego, by podnosiły poziom swoich wyników. Zadania te obejmą:
    • dbanie o bezpieczeństwo członków naszych zespołów,
    • angażowanie pracowników,
    • kierowanie wydajnością,
    • zarządzanie talentami i zmianami kadrowymi,
    • szkolenia i rozwój

Wünschenswerte Qualifikationen

Podstawowe wymagania:

  • Wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy w środowisku związanym z produkcją lub logistyką dystrybucji, w tym najlepiej 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku starszego kierownika zarządzającego wieloma oddziałami
  • Dyplom akredytowanej instytucji lub równoważne doświadczenie zawodowe
  • Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów oraz umiejętność spojrzenia na sytuację z szerszej perspektywy
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem w dużym, dynamicznym i opartym na procesach środowisku – wymagane jest doświadczenie w zarządzaniu złożonymi procesami
  • Umiejętność zarządzania pozytywnymi zachowaniami pracowników, promowania takich postaw oraz wywierania na nich korzystnego wpływu
  • Umiejętność doskonalenia wartości wskaźników na poziomie krajowym
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie