Amazon

Returning Candidate?

Zástupce zákaznického servisu (česky mluvící) (m/ž)

Referenznummer
531656
Standort
DE-BE-Berlin
Datum
4.5.2017
Company
Amazon CS Berlin GmbH
Recruiting Team

Stellenbeschreibung:

Job Description

Věříme, že v Amazonu je každý den „Day One“.

Amazon nemusíme představovat. A ani nemůžeme, dnes jsme totiž větší, lepší a pestřejší než včera. Od otevření našich virtuálních dveří v roce 1995 posouváme hranice možného dál a dál. I Vy můžete zažít společnost, která se každým dnem mění. A proč? Abychom zůstali společností, která je ze všech na světě nejvíce orientovaná na zákazníka. Začněte jako zástupce zákaznického servisu a přesvědčte se sami o rozmanitosti našeho pracovního prostředí a růstových příležitostí.

Jako zástupce zákaznického servisu přispějete k našemu cíli: nabídnout všem zákazníkům Amazonu přátelskou, profesionální a kompetentní péči. Milujeme naše zákazníky a tato vášeň je pro nás základem naší každodenní práce. Z tohoto důvodu vyžaduje tato napínavá a dynamická pozice schopnost rychle jednat a řešit problémy, jakož i schopnost nabídnout našim zákazníkům individuální řešení.

Pracovat pro Amazon také znamená bavit se! Snažíme se nabídnout tvůrčí a náročné pracovní prostředí, které je přímo pro Vás a Váš talent nejvhodnější. Těšíme se na Vás jako součást našeho týmu.

Pro naše zákazníky hledáme ihned pro naše centrum pro zákaznický servis v Berlíně několik

Zástupců zákaznického servisu (česky mluvící) (m/ž)

Váš úkol: Postaráte se o všechny potřeby našich zákazníků a zpracujete jejich různé dotazy kolem objednávek a služeb Amazonu, prostřednictvím e-mailu, chatu a telefonu (pouze příchozí dotazy, ne akvizice).

Notwendige Qualifikationen

Co nabízíme?
• Začnete placeným čtyřtýdenním školením na plný úvazek
• Pravidelný koučink a školení nabízíme samozřejmě i po úvodním školení
• Po zaškolení je možné pracovat i na poloviční úvazek (min. 30h / týden, max. 5 dní / týden)
• Budete pracovat 5 dní (pondělí až neděle) v týdnu v pevně dané směně mezi 06:00 až 24:00
• Najdete u nás přátelský tým a příjemné pracovním prostředí
• Platíme nad běžný průměr branže a vyplácíme dodatečný bonus založený na výkonnosti
• Nabízíme mnoho příležitostí profesního vývoje v rychle se rozvíjející společnosti

Wünschenswerte Qualifikationen

Co očekáváme?
• Plynulé jazykové znalosti češtiny a němčiny
• Vynikající ústní i písemný projev
• Solidní znalost počítačů, internetu a e-mailu
• Schopnost rychle analyzovat a řešit problémové situace
• Schopnost rychle se zaučit a schopnost realizovat nově naučené v praxi
• Dobrý všeobecný přehled a schopnost vcítit se do druhého
• Zákaznicky orientované myšlení, servisní mentalitu, empatii a velké potěšení z jednání s lidmi
• Základní znalost anglického jazyka
• Dobrá znalost MS Office (Outlook, Word)
• V ideálním případě máte zkušenosti s jednáním se zákazníky

Stejně kvalifikovaní zdravotně postižení budou zvýhodněni.

Zasláním svého životopisu dáváte souhlas k uložení Vašich dat pro účely určení Vaší vhodnosti pro tuto pozici a budoucí pracovní místa. Databáze Amazon Corporate HR je v současné době vedena v USA.